EUROTRANS-Lux s.r.o.

... kvalita a spolehlivost od roku 1991
pokračovat dále


Fotogalerie

Autodoprava Eurotrans Lux

 

Třístranná sklápěčka IVECO

Rozšířili jsme naše služby o přepravu materiálů na třístranné sklápěčce IVECO o nosnosti do 3.5 tuny.

 
 

 

Souprava IVECO S-WAY 580 a RENAULT-T MAXISPACE 480

V  listopadu 2023 naší flotilu vozidel posílila nová souprava IVECO S-WAY 580 a v dubnu 2024 nový RENAULT-T MAXISPACE 480.

 
 

 

Eurotrans Lux - 30. výročí od založení společnosti (2021)

V roce 2021 společnost Eutorans-Lux oslavila 30. narozeniny a její  majitel půl života podnikání v dopravě. Děkujeme tímto všem naším zakazníkům za dosavadní důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci. Děkujeme i všem našim řidičům a zaměstnancům, kteří byli a jsou po celou dobu s námi u toho.

 
 

 

Vozový park společnosti Eurotrans-Lux (1991 až 2021)

 
 

 

Autodomíchávače betonu

Od roku 2018 jsme rozšířili nabídku služeb o přepravu čerstvého betonu autodomíchávači na podvozku MB Actros a Scania s nástavbou o objemu 9 m3. V roce 2020 byla zoložena nová společnost Lux trans s.r.o., která se specializuje pouze na autodopravu domíchavači betonu. V soušasné době provozujeme 3 vozidla, vybavena dálkově ovládaným hydraulicky výsuvným korytem délky až 9 metrů. Díky hydraulickému korytu můžeme beton na stavbě dopravit přesně na požadované místo. Dochází tak k ulehčení práce, zrychlení betonáže a úspoře nákladů na betonáž. V hodně případech může toto hydraulické koryto nahradit beton pumpu. Dopravu autodomíchávači zajišťujeme po celých východních Čechách i mimo ně.

 
 

 

Osobní doprava 7+1 mikrobusem Mercedes-Benz

Osobní doprava 7+1 mikrobusem Mercedes-Benz třídy V s klimatizací: transfer kamkoli na letiště, soukromé i firemní akce, horská turistika, expresní přeprava osob a zboží v rámci České Republiky i do zahraničí.

 
 

 

Dokončení areálu firmy - vize do budoucna

Dalším milníkem je dokončit výstavbu kancelářských prostor v areálu firmy včetně kompletního přestěhování.

 
 

 

Soutěž OFC 2017

V roce 2017 se Josef Lux společně se svými dvěma řidiči zúčastnil soutěže OFC 2017 společnosti Renault Trucks a všichni postoupili do finále. Českou část soutěže díky svým dlouholetým zkušnostem vyhrál a postoupil do evropského kola, které se konalo ve španělském Toledu 18. října 2017. V  této fotogalerii vidíte mix fotek z české i evropské části. (V Českém finále obsadil 4 místo Radek Lux a na 6 místě skončil Miroslav Svoboda)

 
 

 

Renault Trucks T High 520 s kabinou Maxispace - 2016

Společnost Josef Lux – Eurotrans se stala prvním dopravcem v České republice, která svůj vozový park rozšířila o model Renault Trucks T High 520 s kabinou Maxispace. Zástupce dálkové řady T je pomyslným dárkem k oslavě 25 let působení firmy na dopravním trhu.

Tahač Renault Trucks T High v konfiguraci 4x2 o výkonu 520 k si v nedávné době převzala společnost Josef Lux – Eurotrans. Jde o vůbec prvního českého dopravce, který si pořídil model dálkové řady T vybavený kabinou Maxispace.

Kabina Maxispace je svým uspořádáním koncipována pro řidiče, kteří cestují sami na mezinárodních trasách a vyžadují maximální prostor a pohodlí. Interiér kabiny je nově vybaven třemi osvětlenými úložnými schránkami na místo horního lůžka, jejichž kapacita je 221 litrů. Do schránek je možné instalovat příslušenství jako např. mikrovlnnou troubu, kávovar nebo trezor. Další inovací je sklopný stolek, který je ovládán pomocí tlačítka zabudovaného v rukojeti. Stolek současně obsahuje i úložný prostor pro nádobí. Kabina Maxispace poskytuje řidiči navíc další úložné prostory, které se nacházejí pod jeho sedadlem. Model Renault Trucks T High 520 Maxispace bude nasazený do provozu převážně na trase mezi Českou republikou a Anglií. O pořízení modelu s nejvyšší úrovní vybavení kabiny do flotily společnosti Josef Lux – Eurotrans rozhodla dlouholetá pozitivní zkušenost s předchůdcem řady T modelem Magnum a jeho prostornou kabinou, který žamberský dopravce také provozuje.

Josef Lux - Eurotrans je ryze česká, rodinná, dopravní a spediční společnost e sídlem v Žamberku působící na trhu již 25 let. Nabízí přepravu celovozových a částečných nákladů, včetně přepravy nebezpečného zboží dle dohody ADR. Zaměřuje se na oblast západní, jižní a severní Evropy, převážně pak na export a import mezi Českou republikou - Německem, Švýcarskem, Velkou Británií, Skandinávií a dále pak vnitrostátní dopravu a spedici.

 
 

 

Nový areál firmy Eurotrans-Lux ... 2014

V květnu 2014 se firma přestěhovala do vlastního rekonstruovaného areálu bývalých Orlických kasáren v Žamberku. Vybudovali jsme odstavnou plochu a mycí prostor pro kamiony, zázemí pro řidiče, skladové prostory a dílnu s pneuservisem pro běžnou údržbu naši vozidel.

 
 

 

Eurotrans-Lux ... kdysi dávno od roku 1991

Společnost Eurotrans-Lux vznikla jako jedna z prvních soukromých firem v dubnu roku 1991 a od svého založení má jednoho majitele, fyzickou osobu pana Josefa Luxe. Od počátku se plně věnuje oblasti dopravy.

 
 

Kontaktní informace

Uděláme vše pro kvalitní a spolehlivou přepravu.

Kontakty EUROTRANS-Lux s.r.o. - Žamberk - mezinárodní a vnitrostátní kamionová autodoprava

 

 

 

Díky spolehlivým pracovníkům s bohatými zkušenostmi z dopravy se umíme výborně orientovat na dopravním trhu a najdeme Vám efektivní řešení Vašich logistických požadavků.

 

Kontakty EUROTRANS-Lux s.r.o. - Žamberk - mezinárodní a vnitrostátní kamionová autodoprava

 

 

 

Josef Lux

majitel společnosti

lux@eurotrans-lux.cz
mobil: +420 602 317 938

Vladislav Lehký

dispečer

vladislav@eurotrans-lux.cz
mobil +420 602 317 937
tel.: +420 465 613 454

Monika Kozáková

administrativa-fakturace

uctarna@eurotrans-lux.czSídlo firmy, fakturace:

EUROTRANS-Lux s.r.o.
Orlická kasárna 1619, 564 01 Žamberk
GPS: 50.0935250N, 16.4545778E
zobrazit na mapy.cz »


Bankovní spojení:

KB a.s. 131-516140207 / 0100

Devizový účet (EUR):
131-1237160277 / 0100
IBAN: CZ4801000001311237160277
BIC: KOMBCZPPXXX

Iveco
Renault Trucks
Volvo Trucks
EWT Truck & Trailer
Krone
Schwarzmuller
Schmitz Cargobull

Poptávka dopravy

Cenu za přepravu s Vámi dohodneme podle charakteru konkrétní přepravy. Osvědčeným způsobem je dohodnout cenu smluvní, která je závislá na velikosti zakázky (váha, objem), požadovaném termínu doručení (expresní nebo běžná přeprava), vzdálenosti místa určení atd.

S konkrétním požadavkem kontaktujte naše dispečery nebo vyplňte poptávkový formulář autodopravy.