Eurotrans-Lux

... kvalita a spolehlivost od roku 1991
pokračovat dále


Ověřená společnost

Proč přepravovat se společností Eurotrans-Lux?

Zkušenosti

Společnost Eurotrans-Lux vznikla jako jedna z prvních soukromých firem v dubnu roku 1991 a od svého založení má jednoho majitele, fyzickou osobu pana Josefa Luxe. Od počátku se plně věnuje oblasti dopravy.

 

Vozový park

Disponujeme kvalitním moderním vozovým parkem - tahače značek VOLVO-FH, RENAULT-T, IVECO HI-WAY. Plachtové návěsy s třístrannou shrnovačkou a bočním přizvednutím střešní konstrukce, tautliner vybavené ADR výbavou, protiskluzovými podložkami a upínacími pásy.

 

Naše priority

Prioritou firmy je dodržování předpisů a nařízení týkajících se bezpečnosti práce, což zaručuje spolehlivé, bezpečné a kvalitní provedení přeprav. Tomu také napomáhá svědomitý personál s osobitým přístupem, moderní a kvalitní vozový park.

 

Společnost Eurotrans-Lux nabízí přepravu celovozových a částečných nákladů, včetně přepravy nebezpečného zboží dle dohody ADR. Zaměřuje se na oblast západní, jižní a severní Evropy, převážně na export a import mezi Českou republikou - Německem, Švýcarskem, Polskem, Velkou Británií, Francii, Skandinávií, Itálií, Slovenskem, vnitrostátní dopravu a spedici.

nabídka služeb

 

 

Nabídka služeb

Podívejte se, které služby nabízíme v oblasti nákladní a osobní přepravy.

V oblasti nákladní přepravy se specializujeme především na kamionovou přepravu zboží v rámci Evropy. Jako další službu nabízíme dopravu betonu autodomíchávači MB-Actros. Jako doplňkovou službu nabízíme osobní přepravu vozidlem značky MB-V pro sedm osob.

Přepravované zboží zákazníků je pojištěno na 5 mil. Kč z titulu odpovědnosti dopravce dle úmluvy CMR. Na přání zákazníka dopojistíme zásilky proti veškerým možným rizikům v průběhu přepravy. Cenu za přepravu s Vámi dohodneme podle charakteru konkrétní přepravy. Osvědčeným způsobem je dohodnout cenu smluvní, která je závislá na velikosti zakázky (váha, objem), požadovaném termínu doručení (expresní nebo běžná přeprava), vzdálenosti místa určení atd. Podrobnější informace naleznete níže.

 

Kamionová doprava a přeprava Eurotrans Lux Žamberk

Kamionová doprava

Přepravu zboží v rámci Evropy - export a import mezi Českou republikou - Německem, Švýcarskem, Polskem, Velkou Británií, Francii, Skandinávií, Itálií, Slovenskem ...

více info »

 

Domíchávače betonu Eurotrans Lux Žamberk

Domíchávače betonu

Domíchávače betonu - Doprava čerstvého betonu autodomíchávači na podvozku MB Actros a Scania s nástavbou o objemu 9 m3.

více info »

 

Přeprava osob Eurotrans Lux Žamberk - Mercedes-Benz třídy V s klimatizací

Přeprava osob

Osobní doprava 7+1 mikrobusem Mercedes-Benz třídy V s klimatizací: transfer kamkoli na letiště, soukromé i firemní akce, horská turistika, expresní přeprava osob a zboží i do zahraničí.

více info »

 

Fotogalerie

Autodoprava Eurotrans Lux

 

Eurotrans Lux - 30. výročí od založení společnosti (2021)

V roce 2021 společnost Eutorans-Lux oslavila 30. narozeniny a její  majitel půl života podnikání v dopravě. Děkujeme tímto všem naším zakazníkům za dosavadní důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci. Děkujeme i všem našim řidičům a zaměstnancům, kteří byli a jsou po celou dobu s námi u toho.

 
 

O nás

Představujeme Vám ve zkratce společnost Eurotrans-Lux

V současné době má společnost Eurotrans-Lux Žamberk k dispozici 10 návěsových souprav pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu a  dodávkový mikrobus značky Mercedes-Benz třídy V pro 7 přepravovaných osob.

Prioritou společnosti Eurotrans-Lux je dodržování předpisů a nařízení týkajících se bezpečnosti práce, což zaručuje spolehlivé, bezpečné a kvalitní provedení přeprav. Tomu také napomáhá svědomitý personál s osobitým přístupem, moderní a kvalitní vozový park.

Zákazníkům může nabídnout vlastní moderní vozidla, vybavená satelitním sledováním, kde si i sám zákazník může online sledovat pohyb zásilky.

 

zobrazit kompletní přehled

 

Historie společnosti

... aneb jak šel čas od roku 1991 do současnosti

 • rok 1991

  Vznik společnosti

  Společnost Eurotrans-Lux vznikla jako jedna z prvních soukromých firem v dubnu roku 1991 a od svého založení má jednoho majitele, fyzickou osobu pana Josefa Luxe. Od počátku se plně věnuje oblasti dopravy. !

 • rok 2001

  Rozvoj společnosti

  O deset let později, tedy v roce 2000 společnost již zaměstá 14 zaměstnanců a má k dispozci celkem 10 návěsových souprav pro nákladní kamionovou přepravu.

 • rok 2014

  Stěhování do nových prostor

  V květnu 2014 se firma přestěhovala do vlastního rekonstruovaného areálu bývalých Orlických kasáren v Žamberku. Vybudovali jsme odstavnou plochu a mycí prostor pro kamiony, zázemí pro řidiče, skladové prostory a dílnu s pneuservisem pro běžnou údržbu naši vozidel.

 • rok 2016

  První v České republice

  Společnost Eurotrans-Lux se stala prvním dopravcem v České republice, která svůj vozový park rozšířila o model Renault Trucks T High 520 s kabinou Maxispace. Zástupce dálkové řady T je pomyslným dárkem k oslavě 25 let působení firmy na dopravním trhu.

 • současnost

  Dokončení areálu firmy

  Kompletní přestěhování firmy Eurotrans do vlastního areálu

Kontaktní informace

Uděláme vše pro kvalitní a spolehlivou přepravu.

EUROTRANS-LUX Žamberk - mezinárodní a vnitrostátní kamionová autodoprava

 

 

 

Díky spolehlivým pracovníkům s bohatými zkušenostmi z dopravy se umíme výborně orientovat na dopravním trhu a najdeme Vám efektivní řešení Vašich logistických požadavků.

 

EUROTRANS-LUX Žamberk - mezinárodní a vnitrostátní kamionová autodoprava

 

 

 

Josef Lux

majitel společnosti

lux@eurotrans-lux.cz
mobil: +420 602 317 938

Vladislav Lehký

dispečer

vladislav@eurotrans-lux.cz
mobil +420 602 317 937
tel.: +420 465 613 454

Monika Kozáková

administrativa-fakturace

uctarna@eurotrans-lux.czSídlo firmy, fakturace:

Josef Lux - EUROTRANS
Orlická kasárna 1619, 564 01 Žamberk
GPS: 50.0935250N, 16.4545778E
zobrazit na mapy.cz »


Bankovní spojení:

KB a.s. 86-0686600 237 / 0100
ČS a.s. 1321113369 / 0800

Devizový účet (EUR):
ČS a.s. 061102-1056043223 / 0800
IBAN: CZ26 0800 0611 0210 5604 3223
BIC: GIBACZPX

Iveco
Renault Trucks
Volvo Trucks
EWT Truck & Trailer
Krone
Schwarzmuller
Schmitz Cargobull

Poptávka dopravy

Cenu za přepravu s Vámi dohodneme podle charakteru konkrétní přepravy. Osvědčeným způsobem je dohodnout cenu smluvní, která je závislá na velikosti zakázky (váha, objem), požadovaném termínu doručení (expresní nebo běžná přeprava), vzdálenosti místa určení atd.

S konkrétním požadavkem kontaktujte naše dispečery nebo vyplňte poptávkový formulář autodopravy.